Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, E.a III/XXXVI, färglitografi,, bladmått ca 63x45 cm, oramad

395909

2016-07-15