Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck & Jung 1986, numrerad 69/177, computer ink plot, bladmått ca 70x50 cm, oramad
395911
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här