Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck & Jung 1986, numrerad 69/177, computer ink plot, bladmått ca 70x50 cm, oramad

395911

2016-07-15