Åke Ahlberg

Åke Ahlberg
Åke Ahlberg

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE AHLBERG (född 1943): Tigrar, signerad Åke Ahlberg, 30/150, litografi, bladmått ca 62x72 cm, oramad

Smärre fuktfläck i övre hörnet

395912

2016-07-15