Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE AHLBERG (född 1943): Tigrar, signerad Åke Ahlberg, 30/150, litografi, bladmått ca 62x72 cm, oramad
Smärre fuktfläck i övre hörnet
395912
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här