Roberto Torregiani

Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): "Madonna", signerad, olja på duk, i originalram utförd av konstnären, ca 50x65 cm

395913

2016-07-15