Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
BORD, dekor i japanskt lackarbete, 1800-talets slut, höjd ca 76, diameter 120 cm
Lackarbete med omfattande ytskador och färgbortfall, sprickor, troligen senare underrede
395914
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här