Bord japanskt arbete

Bord japanskt arbete
Bord japanskt arbete
Bord japanskt arbete
Bord japanskt arbete
Bord japanskt arbete
Bord japanskt arbete

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BORD, dekor i japanskt lackarbete, 1800-talets slut, höjd ca 76, diameter 120 cm

Lackarbete med omfattande ytskador och färgbortfall, sprickor, troligen senare underrede

395914

2016-07-15