Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN, (1913-2004): Landskap med hus, signerad och daterad Uno Vallman 1941, olja på duk, ca 54x64 cm
395916
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här