Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN, (1913-2004): Landskap med hus, signerad och daterad Uno Vallman 1941, olja på duk, ca 54x64 cm

395916

2016-07-15