Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, 1 par, troligen företällande August den starke och Aurora Von Königsmarck, olja på duk, ca 72x60 cm
Slitage, färgbortfall, skador
395918
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här