Parporträtt 1700-tal oljemålningar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, 1 par, troligen företällande August den starke och Aurora Von Königsmarck, olja på duk, ca 72x60 cm

Slitage, färgbortfall, skador

395918

2016-07-15