Rottingfåtöljer

Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer
Rottingfåtöljer

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, färgad rotting samt skulpterat trä, lösa dynor, sitthöjd ca 50 cm

Smärre skador på rottingen, slitage på tyget

395919

2016-07-14