William Gibson oljemålning

William Gibson oljemålning
William Gibson oljemålning
William Gibson oljemålning
William Gibson oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM GIBSON (1909-1988), "Gata i Bou-Saada" - Algeriet, signerad Gibson, 1948, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 25x25 cm

395921

2016-07-15