Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Sydländskt landskap, signerad och daterad Knut Janson -53, olja på duk, ca 36x46 cm

395923

2016-07-15