Goya etsning och akvatint
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828), Proverbios pl. 12: Si marina bayló, tome lo que halló, sent avdrag på "wove" papper med vattenstämplar: Krönt cirkel samt årtalet 1970, etsning och akvatint, 24,5x35 cm
LITTERATUR: Harris 259
Kuntoraportti
395926
Päivämäärä:
2016-07-15