Hans Viksten teckning

Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Flygare, signerad och daterad Viksten 83 F(Fågelbro), kolteckning, 64x49 cm

395927

2016-07-15