Bordslampa 1800-talets första hälft

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, Frankrike, empire, förgylld brons, höjd 55 cm

Slitage, konverterad ljusstake

395929

2016-07-18