Skåp renässansstil

Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, renässansstil, 1900-tal, rikt skuren dekor, draghantag i patiernad metall, höjd ca 142, 114x45 cm

Slitage, nyckel saknas

395930

2016-07-15