Åke Axelsson Light and Easy

Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy
Åke Axelsson Light and Easy

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Light and Easy", stolar 4 st, karmstolar, 2 st, Gärsnäs, stomme i massiv ask, sits och rygg i fanérad ask, svart lädersits, stämplade gärsnäs made in sweden 2006, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage, ett hörn på ryggbricka med smärre skada

395939

2016-07-15