Åke Axelsson Light and Easy
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Light and Easy", stolar 4 st, karmstolar, 2 st, Gärsnäs, stomme i massiv ask, sits och rygg i fanérad ask, svart lädersits, stämplade gärsnäs made in sweden 2006, sitthöjd ca 45 cm
Smärre bruksslitage, ett hörn på ryggbricka med smärre skada
395939
2016-07-15