Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av drake bland växtslingor, höjd ca 35 cm

Mynningsnagg, gammal lampmontering

395942

2016-07-17