Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av drake bland växtslingor, höjd ca 35 cm
Mynningsnagg, gammal lampmontering
395942
2016-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här