Tespindel och bägare i silver

Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver
Tespindel och bägare i silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESPINDEL, BÄGARE, SKÅLAR, silver, 18/1900-tal, höjd 4-5 cm, vikt ca 300 g

Gravyrer, slitage

395944

2016-07-15