Tallrikar i flintgods

Tallrikar i flintgods
Tallrikar i flintgods
Tallrikar i flintgods
Tallrikar i flintgods
Tallrikar i flintgods
Tallrikar i flintgods

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TALLRIKAR, 11 st., flintgods, 1800 -talets början, genombruten kantdekor, diameter 25,5 cm

smärre nagg, glasyrchip

395945

2016-07-15