Stol Louis XVI-stil

Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil
Stol Louis XVI-stil

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm

395948

2016-07-15