Ernst HUBER Österrike

Ernst HUBER Österrike
Ernst HUBER Österrike
Ernst HUBER Österrike
Ernst HUBER Österrike

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ERNST HUBER (Österrike, Wien, 1895-1960): Dorf, signerad och daterad E. Huber 46, akvarell, 34x52 cm
PROVENIENS: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

395952

2016-07-15