Karl Axel Pehrson färglitografi

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -79, 356/385, färglitografi, ca 57x41 cm

Gulnader

395954

2016-07-15