Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
HANS ROBERT PIPPAL (Österrike, 1915-1998):
Vid galoppbanan, signerad och daterad Pippal 47, pastell, ca 39x51 cm
PROVENIENS: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far
395956
2016-07-15