Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld dekor, höjd ca 140x53 cm

395961

2016-07-15