Åke Axelsson stolar

Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar
Åke Axelsson stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Lilla H", stolar, 8 st, Galleri Stolen, 1900-talets slut, röd bok, orange / rödlaserade, skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage och fläckar

395962

2016-07-15