Aterschel oljemålning

Aterschel oljemålning
Aterschel oljemålning
Aterschel oljemålning
Aterschel oljemålning
Aterschel oljemålning
Aterschel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATERSCHEL (1800-tal): Kustvy med roddare, signerad och daterad -21, olja på duk, ca 30x55 cm

395965

2016-07-15