Charlotte Nicolin herrbetjänt

Charlotte Nicolin herrbetjänt
Charlotte Nicolin herrbetjänt
Charlotte Nicolin herrbetjänt
Charlotte Nicolin herrbetjänt
Charlotte Nicolin herrbetjänt
Charlotte Nicolin herrbetjänt

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLOTTE NICOLIN, herrbetjänt, formad som sjöhästar, signerad Nicolin, daterad 2000, höjd ca 114, 50x50 cm

Smärre slitage

395971

2016-07-15