Sidobord Novett

Sidobord Novett
Sidobord Novett
Sidobord Novett
Sidobord Novett

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, "Novett", Ikea, 1960-tal, ek, bordsskiva med uppsvängda kanter, höjd ca 35, 58x39 cm

Visst slitage

395972

2016-07-15