Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, Swedese, 1970-tal, 1 par fåtöljer i furu med lösa textilklädda plymåer, höjd ca 85, 85x90 cm
Visst slitage
395974
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här