Yngve Ekström fåtöljer

Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer
Yngve Ekström fåtöljer

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Swedese, 1970-tal, 1 par fåtöljer i furu med lösa textilklädda plymåer, höjd ca 85, 85x90 cm

Visst slitage

395974

2016-07-15