Satsbord bok
2016-07-15
395975
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets mitt, i lackad bok med skivor i laminat, mått största bordet höjd ca 53, 57x37 cm
Visst slitage