Pottskåp 1900

Pottskåp 1900
Pottskåp 1900
Pottskåp 1900
Pottskåp 1900
Pottskåp 1900
Pottskåp 1900
Pottskåp 1900
Pottskåp 1900

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POTTSKÅP, 1900-tal, Louis VI-stil, med vit marmorskiva, låda, höjd ca 72, 41x39 cm

Skiva med skada/lagning

395982

2016-07-15