Bordslampa Allan Ebeling

Bordslampa Allan Ebeling
Bordslampa Allan Ebeling
Bordslampa Allan Ebeling
Bordslampa Allan Ebeling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLAN EBELING, bordslampa, lergods, genombruten fot, med dekor av blomsterslingor, glaserad i ljusblått, signerad och daterad Ebelin -12?, total höjd ca 55 cm

395987

2016-07-15