Ampel opalinglas

Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas
Ampel opalinglas

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMPEL, 1930-tal, opalinglas, polykrom kinesiserande dekor med pagoder och fåglar, doameter ca 19x40 cm

nagg

395988

2016-07-15