Bruno Mathsson "Eva"

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage, fläckar

395989

2016-07-15