Rökbord 1930/40-tal

Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1930/40-tal, fanérat i björk/ betsad björk, en lånsida bemålad, på hjultrissor, med 2 lådor, 2 skåpsdelar samt utdragsskiva, höjd ca 70, 70x70 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

En sida senare bemålad, smärre ytskador

395991

2016-07-15