Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm
Något gulnad
395992
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här