Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm

Något gulnad

395992

2016-07-15