Damarmbandsur guld

Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, armband i 14 k guld, 1900-talets första del, total vikt ca 19 g, RINGAR, 2 st., en med stenar, udda örhängen, mm, delvis guld (guldvikt ca 5 g)

Ringar med skador och stenar saknas, armbandsur med slitet plexiglas och missfärgad urtavla, klockans säkerhetskedja ej guld

395997

2016-07-19