Erik Byström Tore A Jonassons samling

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Blomman, signerad och daterad Erik BYSTRÖM -65, olja på duk på pannå, ca 47x37 cm

395999

2016-07-15