Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Blomman, signerad och daterad Erik BYSTRÖM -65, olja på duk på pannå, ca 47x37 cm
395999
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här