Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, stengods, Japan, 1900-tal, rödglaserad med reliefdekor av barn, höjd ca 38 cm
Skador, lagningar
396003
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här