Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, stengods, Japan, 1900-tal, rödglaserad med reliefdekor av barn, höjd ca 38 cm

Skador, lagningar

396003

2016-07-15