Sängbord 1900-talets andra hälft

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

LÄSBORD, 1900-talets första hälft, höj- och sänkbart, läsbordets höjd ca 70, 37x64 cm

Omfattande skador, höj- och sänkbar-anordning ej fungerande

396004

2016-07-15