Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, bär monogramsignatur, akvarell, ca 51,5x24 cm

396005

2016-07-15