Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, bär monogramsignatur, akvarell, ca 51,5x24 cm
396005
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här