Soffbord Johannes Andersen

Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, 1960-tal, soffbord i teak med infälld tidningshylla, höjd 54,150x55 cm

Smärre slitage

396006

2016-07-15