Kaj Bernstone akvarell

Kaj Bernstone akvarell
Kaj Bernstone akvarell
Kaj Bernstone akvarell
Kaj Bernstone akvarell

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ BERNSTONE (född 1946): Vy mot Kaknästornet, signerad, akvarell, 160x95 cm

396010

2016-07-15