Henry Fardelin oljemålning

Henry Fardelin oljemålning
Henry Fardelin oljemålning
Henry Fardelin oljemålning
Henry Fardelin oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRY FARDELIN (född 1939): Komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 50x50 cm

396011

2016-07-15