Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Såld för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, omkring 1900, sengustaviansk stil, pyramidmahogny med mässingsdetaljer, 3-lådig, höjd ca 93, 96x45 cm

Nycklar finns, ytslitage, mindre dekorelement saknas, fanerlahning

396012

2016-07-15