Byrå sengustaviansk stil
2016-07-15
396012
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, sengustaviansk stil, pyramidmahogny med mässingsdetaljer, 3-lådig, höjd ca 93, 96x45 cm
Nycklar finns, ytslitage, mindre dekorelement saknas, fanerlahning