Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, omkring 1900, sengustaviansk stil, pyramidmahogny med mässingsdetaljer, 3-lådig, höjd ca 93, 96x45 cm
Nycklar finns, ytslitage, mindre dekorelement saknas, fanerlahning
396012
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här