Ivor Abrahams färgserigrafi

Ivor Abrahams färgserigrafi
Ivor Abrahams färgserigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015): Komposition med häckar, signerad och daterad Ivor Abrahams 1970,70/75, färgserigrafi, ca 29,5x52 cm

396016

2016-07-15