Skrivbordslampa Valenti

Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti
Skrivbordslampa Valenti

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, Valenti, Italien, 1970-tal, plast och krom, reglerbart ljus samt arm

Bruksslitage

396020

2016-07-15