Barbro Gustafsson oljemålning

Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning
Barbro Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARBRO GUSTAFSSON (född 1936): ´´Nära samtal ´´, signerad Barbro Gustafsson, olja på duk, ca 95x80 cm

396045

2016-07-15