Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G PRYTZ (1800-tal): Kvinna lagar nät, signerad g:prytz RÅ 97, olja på duk, ca 80x57 cm

396052

2016-07-16