Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av blomsterprydd kvinna, signerad S Vincenza, olja på duk, uppfodrad på pannå, 61x54 cm
Retuscher, lagningar
396053
2016-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här