Vincenza

Vincenza
Vincenza
Vincenza
Vincenza
Vincenza
Vincenza

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av blomsterprydd kvinna, signerad S Vincenza, olja på duk, uppfodrad på pannå, 61x54 cm

Retuscher, lagningar

396053

2016-07-16